سیستم Tether Table Aero یکی از مجموعه‌ محصولات پرطرفدار تترتولز است که درواقع صفحه‌های قرارگیری لپ‌تاپ و لوازم جانبی آن را شامل می‌شود. صفحه‌های قرارگیری لپ‌تاپ این سیستم با نام تجاری Aero‌ عرضه می‌شوند که در شش اندازه‌‌ی ۱۳ تا ۲۲ اینچ و دو رنگ مشکی مات و نقره‌ای در اختیار کاربران قرار داده شده‌اند.

 

 

پشتیبانی از ابزار تنها به معنی وجود پاسخ‌گویی تولید کننده در قبال مشکلات احتمالی نیست؛ بخشی از این پشتیبانی بر عهده‌ی شماست!

شما به عنوان یک عکاس حرفه‌ای موظفید، از تمامی ابزارتان از قبیل دوربین، کامپیوتر، لوازم الکترونیکی عکاسی و دیگر لوازم جانبی پشتیبانی کنید. بدین‌منظور، تترتولز برای هر یک از محصولات عکاسی و لوازم جانبی آن راه‌کاری ایمن و کارآمد در اختیارتان قرار می‌دهد.

 نمونه عکس‌های کایل کنگ 

کایل کنگ (Kyle Cong)، عکاس پرتره، که به واسطه‌ی عکس‌های خارج از استودیو با نورپردازی طبیعی شهرت دارد، می‌گوید: ”تمام تنظیمات نور و دوربین من پیرامون دست‌یابی به جلوه‌ی نوری طبیعی گرد هم آمده است که در تلفیق نور محیط و نور فلاش به دست می آید. نکته‌ی اساسی در مورد عکاسی برای من، جلوه‌ی طبیعی تصاویرم است.“

 

آندرو بلوسو، عکاس سوئدی، از عکاسانی است که تقریبا از هرچیزی عکاسی می‌کند؛ از پرتره و مد گرفته تا عکاسی کالا! با این حال بلوسو از جمله عکاسانی است که کیفیت کار خود را در سطحی مطلوب نگه‌داشته و با بسیاری از برندهای معتبر همکاری کرده است. او در متن پیش رو تجربیات خود را درباره عکاسی با فلاش بی۲ در خارج از استودیو با ما به اشتراک گذاشته است.

 چیدمانی کوچک از حسام یکتا

در متن پیش رو، به بررسی تصویری از حسام یکتا خواهیم پرداخت که چیدمانی مطلوب از شکلات صبحانه را به نمایش می‌گذارد.

نمونه عکس گرفته شده با شکل‌دهنده‌های OCF و رفلکتور زوم

 

در متون پیشین نمونه عکس‌هایی از  Jared Platt را مشاهده کردیم. اگر به خاطر داشته باشید، پلت از طرف‌داران نوردهی دراماتیک به موضوع است. او این‌بار تلاش می‌کند تا با استفاده از شکل‌دهنده‌های نوری مانند اسنوت و گرید به تصویری دراماتیک دست یابد.

عکاسی با شکل‌دهنده‌های مولا: Mantti

در متن پیش رو، به بررسی تصاویری از محمد حسین شبانی خواهیم پرداخت که با بزرگ‌ترین شکل‌دهنده  مولا، Mantti، به ثبت رسیده‌اند. این شکل‌دهنده با قطر ۱۱۰ سانتی‌متر و روکش‌داخلی سفید، گزینه‌ای ایده‌آل برای دست‌یابی به منبع نوری بزرگ با نور نرم است.

عکاسی از ۳۵۰ سرباز در کمتر از سه ساعت

النا ژوکووا (Elena Zhkova)، عکاس اهل سنفرانسیسکو، موظف بود تا در کم‌ترین زمان ممکن، دقیق‌ترین عکس را از حدود ۳۵۰ سرباز به ثبت برساند. ژوکووا می‌گوید، زمانی که این پروژه به من پیشنهاد شد، می‌دانستم که باید سریع‌ترین و دقیق‌ترین عمل‌کرد خود را داشته باشم. هم‌چنین می‌دانستم برای ثبت بهترین عکس، به ثبت چند عکس پشت سر هم نیاز دارم.

عکاسی با شکل‌دهنده‌های مولا: Euro و Rayo 16

در متن پیش رو، به بررسی تصاویری از محمد حسین شبانی خواهیم پرداخت که با شکل‌دهنده‌های مولا به ثبت رسیده‌اند.

این تصاویر با دو رویکرد متفاوت پرتره و زیبایی (Beauty)  به ثبت رسیده‌اند که به ترتیب در ادامه بررسی خواهند شد.

صفحه‌ها