پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed ‪'CMF_Ln_English'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed ‪'CMF_Error'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

 

سیستم Tether Table Aero یکی از مجموعه‌ محصولات پرطرفدار تترتولز است که درواقع صفحه‌های قرارگیری لپ‌تاپ و لوازم جانبی آن را شامل می‌شود. صفحه‌های قرارگیری لپ‌تاپ این سیستم با نام تجاری Aero‌ عرضه می‌شوند که در شش اندازه‌‌ی ۱۳ تا ۲۲ اینچ و دو رنگ مشکی مات و نقره‌ای در اختیار کاربران قرار داده شده‌اند.

محصولات Aero با بدنه‌ی آلومینیومی بسیار سبک که توسط مهندسان هوافضا طراحی شده‌اند، در کنار لوازم جانبی کارآمد، میز کار سیار و ایمنی را در اختیار عکاسان قرار می‌دهند که با شعار تترتولز برای این سیستم ”هر کجا که بخواهید، هر وقت که نیاز دارید“ سازگارند. هم‌چنین این محصولات با هر یک از سه اتصال استاندارد ۴/۱، ۸/۳، ۸/۵ اینچ و هم‌چنین اتصال اختصاصی Arca سازگار هستند و امکان اتصال آن‌ها بر روی انواع هد، سه‌پایه و پایه‌ی نور وجود دارد.

محصولات Aero در دو سری ”ابعاد استاندارد“ شامل صفحه‌های ۱۶، ۱۸ و ۲۲ اینچ و سری ”طراحی شده برای Mac“ شامل صفحه‌هایی برای لپ‌تاپ ۱۳، ۱۵ و ۱۷ اینچ Mac عرضه می‌شوند که تمامی آن‌ها در دو رنگ‌ مشکی مات و نقره‌ای قابل انتخاب هستند. هم‌چنین، صفحه‌ی ۲۲ اینچی مخصوص iMac نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است که تنها به رنگ نقره‌ای عرضه می‌شود.

هرچند این صفحات برای قرارگیری لپ‌تاپ طراحی شده‌اند، اما بسیاری از عکاسان از آن به عنوان میز کار استفاده می‌کنند. از این رو، تترتولز لوازم جانبی مختلفی را در اختیار کاربران قرار داده‌است.

که در ادامه به برخی از پرطرف‌دارترین آن‌ها اشاره می‌شود:

 

Aero ProPad

این محصول بخش مهمی از سیستم حرفه‌ای Tether Table Aero است که در واقع از یک مموری فوم شیاردار تشکیل شده است که علاوه بر جلوگیری از سرخوردن و خراشیده‌شدن صفحه‌ی نگه‌دارنده و لوازم روی آن، در هنگام استفاده از لپ‌تاپ فرایند خنک‌سازی را تسریع می‌کنند.

 

 

Aero SecureStrap

این محصول کمربندی قابل تنظیم است که لپ‌تاپ را بر روی صفحه‌ی نگه‌دارنده کاملا ثابت نگه‌می‌دارد تا در هنگام حرکات یا ضربه‌های احتمالی، لپ‌تاپ بر روی صفحه حرکت نکند. قابلیت تنظیم طول این کمربند، آن را با تمامی لپ‌تاپ‌های موجود در بازار سازگار کرده است.

Aero XCD و Aero XCD Duo

این محصول که در زیر صفحه‌ی نگه‌دارنده‌ی لپ‌تاپ نصب می‌شود، محل قرارگیری حافظه‌ی خارجی است و به کاربر اجازه می‌دهد هم‌زمان نسخه‌ی پشتیبان تهیه کند. همان‌طور که می‌دانید، قرارگیری حافظه‌ی خارجی در جایی ثابت بسیار حائز اهمیت است، چرا که حرکت آن ممکن است باعث آسیب رساندن به حافظه و از دست رفتن اطلاعات شود. این محصول که هم‌جنس صفحه‌ی محافظ ساخته شده است، در دو رنگ نقره‌ای و مشکی مات عرضه می‌شود تا در کنار Aero کالایی یک‌پارچه در اختیار کاربران قرار دهد. هم‌چنین این محصول در دو عمق مختلف عرضه می‌شود که برای قرار گیری یک یا دو حافظه‌ی جانبی طراحی شده است.

Aero Cup Holder

این محصول استوانه‌ای کوچک است که به Aero نصب می‌شود و می‌تواند لیوان، بطری‌های کوچک و هم‌چنین لوازم جانبی مانند نورسنج، تلفن همراه و ... را نگه‌دارد. هم‌چنین این محصول از سازوکاری کشویی بهره می‌برد و کاربران می‌توانند در صورت عدم نیاز به آن، آن را در زیر Aero قرار دهند.