پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed ‪'CMF_Ln_English'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed ‪'CMF_Error'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

عکاسی از ۳۵۰ سرباز در کمتر از سه ساعت

النا ژوکووا (Elena Zhkova)، عکاس اهل سنفرانسیسکو، موظف بود تا در کم‌ترین زمان ممکن، دقیق‌ترین عکس را از حدود ۳۵۰ سرباز به ثبت برساند. ژوکووا می‌گوید، زمانی که این پروژه به من پیشنهاد شد، می‌دانستم که باید سریع‌ترین و دقیق‌ترین عمل‌کرد خود را داشته باشم. هم‌چنین می‌دانستم برای ثبت بهترین عکس، به ثبت چند عکس پشت سر هم نیاز دارم.

همان‌طور که می دانید، برای دست‌یابی به عکسی با عمق میدان زیاد در یک محیط سرپوشیده، به نور مصنوعی نیاز دارید. هم‌چنین، برای ثبت عکسی با نور تقریبا یک‌دست، باید نور را دور تا دور موضوع قرار می‌دادم؛ از این رو از یازده پروژکتور بهره بردم.

یکی از چالش‌های موجود در این عکاسی، جلوگیری از برخورد این تعداد افراد، با دست‌یاران و تجهیزات عکاسی بود. از این رو تمامی ژنراتورها را به یک طبقه بالاتر انتقال دادم تا علاوه بر دست‌یابی به نوری یک‌دست‌تر، از تداخل موضوع با تجهیزات جلو‌گیری کنم. هم‌چنین به منظور راحتی کار از ژنراتورهای سری B که با باتری داخلی کار می‌کنند بهره بردم.

برای شکل‌دهی به نور نیز از چتر بزرگ نقره‌ای بهره بردم که هرچند بازتابی پرقدرت در اختیارم می‌گذاشت، از ایجاد نور تیز تولید شده توسط خود فلاش، نیز جلوگیری می کرد. 

آخرین چالش، کنترل نور محیط و هماهنگ کردن آن با نور فلاش بود که در نهایت به تصویر زیر منجر شد: