پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed ‪'CMF_Ln_English'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed ‪'CMF_Error'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

 نمونه عکس‌های کایل کنگ 

کایل کنگ (Kyle Cong)، عکاس پرتره، که به واسطه‌ی عکس‌های خارج از استودیو با نورپردازی طبیعی شهرت دارد، می‌گوید: ”تمام تنظیمات نور و دوربین من پیرامون دست‌یابی به جلوه‌ی نوری طبیعی گرد هم آمده است که در تلفیق نور محیط و نور فلاش به دست می آید. نکته‌ی اساسی در مورد عکاسی برای من، جلوه‌ی طبیعی تصاویرم است.“

جلوه‌ی طبیعی تصاویر کنگ علاوه بر نور از چگونگی عکاسی او نیز تاثیر می‌گیرد؛ او اغلب از ترکیبی از عکاسی کارگردانی شده و بی‌هوا (کاندید) بهره می‌برد. به گفته‌ی او: ”بسیاری از تصاویر مورد علاقه‌ام آن‌هایی هستند که مدل در آن به دوربین نگاه نمی‌کند و حتی ژست خاصی نگرفته است و منتظر است تا زمان عکاسی فرا برسد.“

کنگ در پروژه‌ی عکاسی مدلینگ در موزه‌ی ”پرواز“ در کانادا، از تلفیق نور روز و نور فلاش بهره برده است. به گفته‌ی او، عکاسی در فضای باز با تعداد زیادی هواپیما کار ساده‌ای نیست، چرا که هواپیما‌ها بسیار نزدیک به هم بوده و اگر بخواهید تمام یک هواپیما را در کادر داشته باشید، هواپیماهای دیگری نیز در کادر خواهند بود!  بدین ترتیب، عکاس با محدودیت‌هایی در کادربندی مواجه بوده و می بایست مدام کادرهای مختلف را بیازماید. از این رو،‌ استفاده از فلاش قابل حمل بسیار حائز اهمیت است.

کنگ می‌گوید به دلیل نیمه‌ابری بودن آسمان و وزش باد، نور به صورت چشمگیری در بازه‌ی زمانی کوتاه تغییر می‌کرد. به همین دلیل او از فلاش بی۲ با قابلیت تی‌تی‌ال بهره برده است تا دوربین، کنترل نور محیط و نور فلاش را به طور هم‌زمان در دست داشته باشد. هم‌چنین به دلیل تغییر مداوم حالت مدل، او از یک سافت‌باکس ۶۰*۹۰ OCF  بهره برده است که نوری نرم را در اختیارش قرار می‌دهد.

 کنگ هم‌چنین به سبک بودن و قابلیت حمل آسان بی۲ و سازگاری آن با باتری اشاره می‌کند که در فضای باز بسیار کارآمد است؛ چرا که عکاس می‌تواند بدون نیاز به دست‌یار به راحتی و به سرعت فلاش را جابه‌جا نماید. در نهایت آن‌چه برای عکاسی بسیار کارآمد است، قابلیت هم‌زمانی سریع فلاش بی۲ است که در عکاسی با عمق میدان کم در نور روز ضروری است.