پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed ‪'CMF_Ln_English'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed ‪'CMF_Error'‬ در cmfcCalendarV1::factory()‎ (خط ۶۳ از ‎/home/ntptrading/domains/ntptrading.com/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

 

پشتیبانی از ابزار تنها به معنی وجود پاسخ‌گویی تولید کننده در قبال مشکلات احتمالی نیست؛ بخشی از این پشتیبانی بر عهده‌ی شماست!

شما به عنوان یک عکاس حرفه‌ای موظفید، از تمامی ابزارتان از قبیل دوربین، کامپیوتر، لوازم الکترونیکی عکاسی و دیگر لوازم جانبی پشتیبانی کنید. بدین‌منظور، تترتولز برای هر یک از محصولات عکاسی و لوازم جانبی آن راه‌کاری ایمن و کارآمد در اختیارتان قرار می‌دهد.

هرچند پشتیبانی از ابزار عکاسی در دوران آنالوگ نیز وجود داشت، اما با ورود به عصر دیجیتال، ابزار و اتصالات جدیدی به روند عکاسی افزوده شده که مناسبات جدیدی را بر پشتیبانی ابزار تحمیل کرده است. تترتولز، با بررسی دقیق این مناسبات نوین، محصولاتی را طراحی و تولید کرده است که به دقت دسته‌بندی شده و هر یک به صورت مجزا قابل تهیه هستند.

یکی از محصولاتی که تترتولز به آن شناخته شده است، کابل‌های تترتولز است و در انواع مختلف USB 2، USB 3، فایر وایر و HDMI عرضه می‌شود. این کابل‌ها به صورت متعارف اتصال میان دوربین و کامپیوتر/لپ‌تاپ را فراهم می‌آورد که اغلب گران‌ترین ابزار موجود در استودیو هستند. هرچند کابل‌های محبوب تترتولز، به رنگ نارنجی عرضه می‌شوند تا به راحتی در محیط استودیو دیده شوند، اما از آن‌جایی که به ابزار اساسی عکاسی متصل‌اند، نیازمند پشتیبان‌هایی مجزا هستند. تترتولز بیش از ۲۰ مدل پشتیبان با نام تجاری JerkStopper  در اختیار کاربرانش قرار داده است که اتصالی محکم میان کابل و دوربین/لپ‌تاپ فراهم می‌آورد. 

پرطرفدارترین این محصولات شامل پشتیبان دوربین، پشتیبان کابل الحاقی (اکستنشن)، پشتیبان درگاه USB، پشتیبان اتصال به صفحه‌ی Aero (صفحه‌ی نگه‌دارنده‌ی لپ‌تاپ تترتولز)، پشتیبان سطوح صاف و پشتیبان درگاه LAN است که به ترتیب در تصاویر زیر آمده‌اند. 

از دیگر محصولات پرطرفدار تترتولز، صفحه‌های قرارگیری لپ‌تاپ است که با نام تجاری Aero عرضه می‌شوند. پرطرفدارترین محصول این گروه Tether Table Aero است که در شش اندازه‌ (۱۳ تا ۲۲ اینچ) و دو رنگ (مشکی مات و نقره‌ای) در اختیار کاربران قرار داده شده است.

Aero  که توسط مهندسان هوافضا طراحی شده و از جنس آلومینیوم ساخته شده است، علاوه بر سازگاری با هر یک از سه اتصال استاندارد ۴/۱، ۸/۳ و ۸/۵ اینچ، از اتصال اختصاصی Arca نیز پشتیبانی می‌کند. هم‌چنین کاربران می‌توانند بیش از ۱۵ کالا را به صورت لوازم جانبی به همراه Aero  به کار گیرند که هریک کارکرد خاص خود را دارند.